Estetyka

Rozbudowany park maszynowy i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na stworzenie praktycznie każdego znaku z dostępnych materiałów. Do dyspozycji mamy stal, aluminium, plexi, PCW i wiele innych.

W zależność od założeń i budowy znaku może on byś podświetlana od strony lica, pleców bądź świecić każdą płaszczyzną.

Gotowy napis jest umieszczany bezpośrednio na elewację lub stelaż aluminiowy natynkowy bądź podtynkowy.

Oświetlenie

Wszystkie produkowane przez nas znaki i litery 3D posiadają oświetlenie LED którego największą zaletą jest niski pobór prądu, gwarancja stabilności pracy i hermetyczność na poziomie IP66. Dostępne kolory świecenia to biały ciepły/zimny, czerwony, niebieski i zielony.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość zastosowania oświetlenia neonowego.

Gwarancja

Już teraz udzielamy 5 LAT gwarancji na oświetlenie LED w naszych produktach 3D. Używane przez nas moduły ledowe to produkty renomowanych firm co gwarantuje Państwu bezawaryjną ich pracę przez wiele lat.

W ofercie posiadamy również moduły LED ekonomiczne z 12-to miesięcznym okresem gwarancji.

Termin realizacji

Od 4 do 7 dni roboczych, to standardowy termin realizacji zamówienia na litery i znaki o typowym kroju czcionki. 

UDA SIĘ SZYBCIEJ ???

W wyjątkowych sytuacjach możemy wykonać zlecenie w ciągu 12 godzin, jednakże tak krótki czas na realiację jest możliwy tylko przy określonym kroju, ilości i wielkości znaków.

Serwis www.afx.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych oraz dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. i akceptuję.