Będziesz widoczny

Wykonujemy wszelkiego rodzaju pylony i totemy wolnostojące jak również wiszące. Do dyspozycji mamy stal, aluminium, dibond, plexi, PCW i wiele innych materiałów w zależności od wielkości i założeń efektu końcowego.

Na życzenie Klienta możemy wykonać projekt jak również prowadzić nadzór nad budową podłoża pod posadowienie zleconego produktu.

Oświetlenie

Wszystkie produkowane przez nas pylony i totemy posiadają oświetlenie LED którego największą zaletą jest niski pobór prądu, gwarancja stabilności pracy i hermetyczność na poziomie IP66. Dostępne kolory świecenia to biały ciepły/zimny, czerwony, niebieski i zielony.

Na życzenie Klienta istnieje możliwość zastosowania oświetlenia żarowego czyli tradycyjne świetlówki.

Gwarancja

Już teraz udzielamy 5 LAT gwarancji na oświetlenie LED w naszych produktach 3D. Używane przez nas moduły ledowe to produkty renomowanych firm co gwarantuje Państwu bezawaryjną ich pracę przez wiele lat.

W ofercie posiadamy również moduły LED ekonomiczne z 12-to miesięcznym okresem gwarancji.

Termin realizacji

Od 7 dni roboczych, to standardowy termin realizacji zamówienia na pylony i totemy. W przypadku produktów wielkogabarytowych termin realizacji jest ustalany indywidualnie w zależności od zaawansowania projektu. 

Serwis www.afx.net.pl wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies w celach statystycznych oraz dostosowania serwisu do indywidualnych potrzeb użytkowników. i akceptuję.